
Бактерицидний облучувач BactoSfera OBB 15P ECO потужність 15 Вт для повітря та поверхонь площею до 20 м²
1 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: OBB 15P ECO
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P ECO
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P ECO — це пристрій відкритого типу, призначений для дезінфекції (кварцування) повітря та поверхонь за допомогою прямих ультрафіолетових променів бактерицидної дії. З його допомогою можна ефективно знищувати віруси, бактерії та алергени, створюючи безпечну атмосферу в будь-яких приміщеннях. Зручний і безпечний у використанні, BactoSfera OBB 15P ECO стане вашим надійним помічником у підтриманні чистоти та здоров'я вашого простору.
Ключові можливості
- Ефективна дезінфекція повітря та поверхонь за допомогою ультрафіолетових променів.
- Безозонова лампа, не потребує провітрювання після використання.
- Небиткий та екологічний корпус, безпечний для людини.
- Довговічність: термін служби лампи — до 16 000 годин.
- Робоча площа до 20 м², прекрасно підходить для приміщень різного призначення.
Технічні характеристики
- Колір: Білий
- Призначення: Для дитячих садків та шкіл
- Вага: 0,7 кг
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Габарити: 130x130x510 мм
- Потужність: 15 Вт
- Бактерицидна лампа: 1 шт на 15 Вт
- Генерація озону: Ні
- Пік УФС випромінювання: 254 нм
- Ефективний ресурс лампи: 16 000 год
- Потужність УФ 254 нм: 4,8 Вт
- Степінь захисту: IP40
- Споживана потужність: 15 Вт
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Електроживлення: 220 В 50 Гц
- Використання в присутності людей: Заборонено
- Площа приміщення: До 20 м²
- Тип експлуатації: Портативний (переносний на підставці)
- Мета дезінфекції: Повітря та поверхні
- Зона дії: 180°
- Перерва між сеансами: Без перерви
- Підставка: Пластикова Ø 130 мм
- Пульт ДУ з таймером: Ні
- Рекомендуваний сеанс кварцування: Не більше 30 хв
- Ефективний сеанс кварцування: Не менше 10 хв
Уявіть, що у вашому офісі на щорічній конференції присутня безліч людей. Використання BactoSfera OBB 15P ECO перед заходом допоможе позбутися від потенційних інфекцій, забезпечуючи безпеку всіх учасників. Також у дитячому садку, де діти часто хворіють, регулярне кварцування з використанням цього опромінювача допоможе створити здорову атмосферу та знизити ризик захворювань.
Придбати BactoSfera OBB 15P ECO в нашому інтернет-магазині — означає забезпечити свою родину та співробітників надійним захистом від шкідливих мікроорганізмів. Ми пропонуємо швидку доставку та конкурентоспроможні ціни.
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P ECO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 15 Вт |
| Вага | 0,7 кг |
| Габарити | 130x130x510 мм |
| Генерація озону | Немає |
| Зона дії | 180° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 4,8 Вт |
| Призначення | Для садка та школи |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Підставка | Пластикова Ø 130 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Немає |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |
- Ціна: 1 320 ₴
