
Вертикальна якорна лебідка Italwinch Smart Inox 12 В 500 В з дистанційним керуванням для катера
57 039 ₴
- Немає в наявності
- Код: 02.401.21
+380 (99) 046-51-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якорна лебідка для катера з пультом д/у управління вертикальна Italwinch Smart Inox 12 В/60 А 500 Вт
Вертикальна якорна лебідка Smart Inox – це надійне і якісне обладнання для катерів, призначене для спрощення підйому і спуску якоря. Ця модель, виготовлена з нержавіючої сталі, об'єднує в собі потужність і компактні розміри, що робить її відмінним вибором для суден довжиною до 10 метрів. Управління за допомогою пульта дистанційного управління додає зручності і безпеки в процесі експлуатації.
**Основні переваги моделі**:- Висока потужність 500 Вт і можливість роботи з якорем вагою до 90 кг.- Водостійкість завдяки класу захисту IP67.- Зручність у використанні з наявністю пульта управління.Ключові характеристики
| Живлення | 12 В |
| Потужність | 500 Вт |
| Середнє споживання | 60 А |
| Калібр ланцюга | 6 мм |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Максимальне тягове зусилля | 650 кгс |
| Робоче навантаження | 90 кг |
| Швидкість вибирання | 23 м/хв |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Країна походження | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osculati |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна походження | Італія |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 039 ₴
