
Складний ніж Sencut Citius SA01A лезо 9Cr18MoV вага 70 г рукоятка G10 швидке відкриття однією рукою
3 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: SA01A
Складний ніж Sencut Citius SA01A
Складний ніж Sencut Citius SA01A – відмінний вибір для активного відпочинку, туризму та повсякденного використання. Його універсальний дизайн, створений з високоякісних матеріалів, гарантує надійність і комфорт у роботі. Завдяки своїй легкості та компактності, ви зможете взяти його з собою куди завгодно.
Ключові можливості
- Лезо з 9Cr18MoV забезпечує гладке різання;
- В комплекті передбачено отвір для шнурка для EDC;
- Швидке відкриття однією рукою;
- Дуже легкий і компактний, вага складає 70 г.
Технічні характеристики
- Гарантія: 12 місяців;
- Тип товару: Ножі;
- Вага: 70.5 г;
- Тип ножа: складний;
- Довжина клинка: 83.8 мм;
- Загальна довжина: 188.8 мм;
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний;
- Товщина клинка: 3 мм;
- Колір рукоятки: зелений;
- Марка сталі: 9Cr18MoV;
- Твердість клинка: 58-60 HRC;
- Тип заточки: прямий;
- Тип замка: Liner Lock;
- Матеріал рукоятки: G10;
- Довжина рукояті: 105 мм;
Складний ніж Sencut Citius SA01A стане вашим надійним помічником під час гірських походів. Уявіть, як ви з легкістю відкриваєте упаковку з провізією на пікніку, використовуючи ніж. Або в повсякденному житті, ви без зусиль відкриєте упаковку з новим гаджетом або продуктами. Він завжди під рукою!
Купуючи ніж Sencut Citius SA01A, ви набуваєте надійний інструмент за розумною ціною. У відгуках покупців акцентується увага на зручності використання та високій якості матеріалів. Ви можете замовити ніж у нашому інтернет-магазині з доставкою на будь-яку зручну для вас адресу.
Складний ніж Sencut Citius SA01A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Колір | Зелений |
| Вага | 70.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Ножі |
| Загальна довжина | 188.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 83.8 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Колір рукоятки | зелений |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Тип заточення | прямий |
| Довжина рукояті | 105 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 130 ₴






