
Складний ніж Sencut Sachse S21007-1 вагою 101.8 г та довжиною клинка 88.2 мм
3 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: S21007-1
Складаний ніж Sencut Sachse S21007-1
Модель Sachse є багатофункціональним складаним ножем типу EDC, який виготовляється під брендом Sencut. Ця модель має ергономіку та універсальність завдяки роботі дизайнерів компанії, які реалізували в ній найкращі якості, затребувані в ножах для щоденного використання. Підтвердженням цього є перемога ножа в категорії «Найкраще придбання» на виставці Blade Show 2022.
Ключові можливості
- Складаний EDC ніж з сатинованим лезом.
- Матеріал леза – сталь 9Cr18MoV (58-60 HRC).
- Форма леза – drop point.
- Тип заточування – пряма.
- Блокувальний механізм – button lock з пружинною кнопкою.
- Осьовий вузол з керамічним підшипником.
- Рукоять з пластинами з мікарти.
- Кліпса з двома позиціями Tip-Up.
- Повна довжина ножа – 198.4 мм.
- В складеному стані довжина становить 110 мм.
- Довжина леза – 88.2 мм.
- Товщина обуха – 3 мм.
- Товщина рукояті – 13 мм.
- Вага – 101.8 г.
Технічні характеристики
- Гарантія - 12 місяців.
- Тип товару - Ножі.
- Вага - 101.8 г.
- Тип ножа - складаний.
- Довжина леза - 88.2 мм.
- Загальна довжина - 198.4 мм.
- Вид ножа - кишеньковий, туристичний.
- Товщина леза - 3 мм.
- Колір рукояті - чорний.
- Марка сталі - 9Cr18MoV.
- Твердость леза - 58-60 HRC.
- Тип заточування - пряма.
- Тип замка - Button lock.
- Матеріал рукояті - мікарта.
- Довжина в складеному стані - 110.2 мм.
Ніж Sencut Sachse S21007-1 стане відмінним помічником у повсякденних ситуаціях. Уявіть, що ви вирушили на пікнік з друзями; цей ніж буде ідеально підходити для нарізки продуктів і виконання різних дрібних завдань. Або, перебуваючи в поході, вам потрібно швидко розкрити упаковку або вирішити інші завдання — з Sencut Sachse це легко зробити.
Ми здійснюємо доставку по всій країні та надаємо гарантію на товар. В інтернет-магазині ви зможете знайти найкращу ціну на цей ніж та ознайомитися з відгуками інших покупців.
Складаний ніж Sencut Sachse S21007-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Колір | Чорний |
| Вага | 101.8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Ножі |
| Загальна довжина | 198.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 88.2 мм |
| Тип замка | Button lock |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Колір рукоятки | чорний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Тип заточення | прямий |
| Довжина в складеному стані | 110.2 мм |
| Матеріал ручки | мікарта |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 170 ₴






