
Складний ніж SRM Куб 261M-GB чорний нержавіюча сталь 154CM довжина 180 мм вага 75 г
2 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 261M-GB
Ніж SRM Cub 261M-GB — це універсальний складаний інструмент, який підходить як для повсякденного використання в EDC, так і для серйозних завдань, таких як полювання, активний відпочинок або робота. Він допоможе вам успішно справлятися з різноманітними завданнями, при цьому радує високою якістю як матеріалів, так і дизайну.
Ключові можливості
- Універсальний ніж для щоденного застосування та активного дозвілля.
- Лезо з якісної нержавної сталі 154CM, яке довго зберігає заточку.
- Зручна рукоятка з G10, що забезпечує надійний захват.
- Замок Ambi Lock для безпечної фіксації леза.
- Легке відкриття завдяки отвору в лезі.
Технічні характеристики
- Тип: складаний ніж
- Колір: чорний
- Форма леза: Wharncliffe
- Тип заточки: пряма
- Матеріал леза: нержавна сталь 154CM
- Твердість леза: 59-61 HRC
- Фініш леза: Bead Blast
- Спосіб відкриття: отвір в лезі
- Осьовий вузол: на шайбі з фосфорної бронзи
- Тип замка: Ambi Lock (Crossbar Lock)
- Матеріал рукоятки: G10
- Повна довжина: 180 мм
- Довжина леза: 73 мм
- Товщина в обуху: 3.1 мм
- Вага: 75 г
- Кліпса Tip-Up, яку можна встановити на будь-яку сторону рукоятки
Ніж SRM Cub 261M-GB прекрасно підходить для найрізноманітніших ситуацій. Його можна використовувати для звичайних завдань, приготування їжі, кемпінгу або навіть під час походів. Завдяки компактним розмірам, він легко поміщається в кишені, що дозволяє брати його з собою скрізь.
Придбаваючи ніж SRM Cub 261M-GB, ви отримуєте надійний і стильний інструмент, який стане вашим вірним помічником у будь-яких активностях. Високоякісні матеріали та ретельна збірка забезпечують тривалий термін служби, а позитивні відгуки користувачів підтверджують його відмінні експлуатаційні якості.
Складаний ніж SRM Cub 261M-GB, чорний
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 75 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Тип товару | Ножі |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип ножа | складаний |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 73 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Колір рукоятки | чорний |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Тип заточення | прямий |
| Довжина рукояті | 107 мм |
- Ціна: 2 950 ₴








